اغتشاش‌گران روز گذشته با مشاهده‌ عدم پاسخ مردم به دعوت آنان؛ در شهرهای مختلف کشور به تخریب اموال عمومی روی آوردند.

به گزارش وهار، در روزهای اخیر در برخی شهرهای کشورمان شاهد اعتراض توده‌های مردم و فریادشان نسبت به گرانی و مشکلات اقتصادی و سختی‌های معیشتی بودیم؛ مردمی که با سر دادن شعارهایی از جنس اقتصادی و معیشتی، اعتراض خود را خطاب به مسئولان برای حل مشکلات اعلام کردند؛ مشکلاتی که با همت مسئولان حل شدنی است.

اما همه این ماجرا این نبود و در بین این اعتراضات که در ساعات اولیه کاملاً منطقی و قانونی به‌نظر می‌رسید، این بار هم ضدانقلاب تمام‌قد به میدان آمد تا روی موج گلایه‌های مردم سوار شده و شعارهای خود را به مردم دیکته کند.

طراحان این تحرکات باید بدانند که در اینگونه قضایا برنده‌ای نخواهد بود همچون روز گذشته که جمعی از اخلال‌گران با دعوت کانال‌های خبری معاند هموطنان را در شهرهای مختلف کشور به اغتشاش و آشوب خیابانی هدایت کردند اما ملت انقلابی ایران در عین حال داشتن مشکلات اقتصادی و معیشتی، از حضور در جمع اغتشاش‌گران خودداری کرده و با حضور‌ پرشور در  راهپیمایی ۹ دی پاسخ قاطعی به فرصت‌طلبان دادند.

قطعاً همچون گذشته دلسوزان انقلاب و آنانی که دل در گرو آبادانی کشور دارند شیطنت‌های بیرونی و فضاسازی کانال‌های خارجی که نشأت گرفته از نیت‌های شوم استکبار جهانی و عوامل منطقه‌ای آن است را برنخواهند تافت و اجازه نخواهند داد مغرضان از مشکلات اقتصادی مردم بستری برای پیگیری اهداف شوم خود و ضربه زدن به ملت و کشور فراهم کنند.

همانطور که بارها مقام معظم رهبری تاکید فرموده‌اند مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باید حل شد، همه مسئولان کشور در همه قوا، دستگاه‌‌ها و سازمان‌ها باید اولویت خود را حل مشکلات مردم و خدمت رسانی به مردم در دستور کار قرار دهند و این بار هم بساط این فتنه‌گران توسط خود مردم جمع خواهد شد و ‌اجازه نخواهند داد تا دشمنان از هر فرصتی برای ضربه به نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده ‌کنند.

منبع: تسنیم