وصيت نامه شهيد حاتم آزادبخت

شهید: حاتم آزادبخت

تاریخ تولد: ۱۳۲۸/۱۲/۱ 

تاریخ شهادت: ۱۳۶۶/۱۱/۶

محل شهادت: ماووت عراق/ عملیات بیت المقدس

مسئولیت: جانشین گردان عاشورا

 

با درود فراوان بر كليه شهداي اسلام  از هابيل تا كنون و درود بر امام امت و تمام پيروان  مكتب اسلام  و راه حق و عدالت. چون در اين لحظات سرنوشت ساز از زمان كه با كاروان امام حسين(ع) و همراه سبزپوشان راه حسيني عازم جبهه حق عليه باطل مي باشم وصيت نامه ام را آغاز مي كنم.

امت حزب الله! بيدار باشيد. دشمنان اسلام نقشه هايي طرح مي نمايند و مي خواهند انقلاب اسلامي  ايران را كه عدالت حضرت مهدي مي باشند به بيراهه بكشاند. امت  حزب ا… جلو اين گونه توطئه ها را بگيرند.

خواهر! تو  با حجابت و برادر تو با خون  سرخ حسيني ات  پدر و مادر  تو با  پرورش جوانان  مكتبي  و خدا خواهي كه به جامعه  تحويل  مي دهيد،  صحنه را خالي  نكنيد  و به مبارزه  عليه  دشمنان  اسلام ادامه دهيد.

 اكنون  كه اسلام  در خطر مي باشد  و بارها  امام عزيزمان متذكر  شده است  و در خطر بودن  اسلام را  اعلام داشته بدين وسيله برادران از باند  بازي  و گروه  گرايي اعتنا ورزيد.

چون خدا مي داند  بسيار خطرناك  است و در  مقابل اين گونه  كارها  اعلام خطر  مي نمايم  و خون هزاران شهيد  جوان مانند  علي اكبرها در ميدان جنگ ريخته شده به هدر  ندهيد  و چون مي خواهم  هر چه زودتر  خود را به خاك كربلاي حسيني برسانم وقت ندارم توضيح بيشتري بدهم.

اما برادران، خواهران، پدران و مادران! دست از امام برنداريد. به حق مي گويم، امام خميني نائب امام  زمان(عج)  مي باشد.

اما سخني دارم با پدر و مادرم! اگر به شهادت رسيدم، جسد اينجانب را در قبرستان  گلگون كفنان راه  حسين دفن نماييد! چون كه كليه پيروان  اين مكتب در اين نقطه آرميده اند  و در سخن بعدي ام از خانواده ام  مي خواهم كه  بعد از شهادت من فرزندانم  را طوري تربيت كنيد كه پيرو رهبر و مقلد امام باشند و بچه هايم را در حد مطلوب  تربيت نماييد و دخترانم را  فاطمه گونه و پسرانم را  حسين وار تحويل جامعه  دهيد. چنان در تربيت آن ها كوشش نمايند كه همواره در مسير اسلام راستين حركت كنند.

در پايان  از خداوند  مي خواهم  ما را از ياران حسین بن علي قرار دهد و مرگي نصيبم نمايد كه رضايت خدا در آن باشد.

گرد آورنده: حدیث جمشیدفر