درباره ما

photo813432820242425833

پایگاه تحلیلی خبری وهار، رسانه ای با گرایش انقلابی است. این رسانه تریبون کلیه نیروهای ارزشی اصول گرا و اصلاح طلب می باشد و هیئت تحریریه این رسانه از کسانی که دل در گرو اصول و ارزش های جمهوری اسلامی دارند، یاری می طلبد.

این پایگاه با حفظ نگاه ویژه خود به مسایل کلان سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، ضمن پرهیز از درگیری های کم فایده رسانه ای، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، زمینه مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

صداقت، سرعت، درستی و جامعیت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات، سر لوحه فعالیت خطیر و پر خطر دست اندرکاران پایگاه وهار است.

گردانندگان پایگاه خبری تحلیلی وهار رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهند کرد از محدوده اخلاق حرفه ای خارج نشوند.

پرهیز از انتشار اخبار غیرواقعی، دوری از درشت نمایی های مغرضانه، اجتناب از توهین و تهمت، ذکر منابع خبری و درج جوابیه ها از جمله این موارد است.

هم چنین، تا حد امکان، تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی مطالب فرستاده می شوند و نیز مطالبی که از طریق صفحه تماس با ما ارسال می  شوند، منتشر خواهند شد. بدیهی است که وبسایت وهار از انتشار نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی  باشند و یا  هدف شان دروغ پردازی ها و سیاه نمایی های مغرضانه علیه نظام گرانقدر جمهوری اسلامی  ایران باشد معذور است.

همکاران وهار پیشاپیش از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری، تحلیلی استقبال می کنند.

مخاطبان محترم پایگاه تحلیلی خبری وهار می توانند از طریق ایمیل سایت یا شماره همراه مدیرمسئول با ما در ارتباط باشند:
پست الکترونیک: vehar.ir@gmail.com
آدرس دفتر: کوهدشت – بلوار ۲۴ متری شاهیوند- کمی پایین تر از چهار راه بصیرت- سمت چپ
صاحب امتیاز، مدیرمسئول و سردبیر:
حسین ناصری / همراه: ۰۹۱۶۸۶۳۰۱۴۰
طراح لوگو و هدر:
علی آقا حسین پور
دبیر سرویس سیاسی:
امیرنصرت پیری
دبیر سرویس ادبی:
سیده ساناز وفایی
دبیر سرویس شهدا:
خانم علی پور
دبیر سرویس فناوری و اطلاعات:
امین پناهی
دبیر سرویس عکس:
بیات آزادبخت

دبیر سرویس اجتماعی:

مریم امرایی